Styret i HHSK 2019:

Leder: Sissel Skrindo (sissel@hhsk.no) - 1 år

Nestleder: Hege Falck-Andersen (hege@hhsk.no) - 1 år

Kasserer: Ingun Dahl Bergheim (ingunn@hhsk.no) - 2 år

Sekretær: Hedvig J. Rud (hedvig@hhsk.no) - 1 år

Styremedlem: Irene Storeskar (irene@hhsk.no) - fast

Styremedlem: Olav Andres Ådnegard (olavandres@hhsk.no) - fast


Styremedlem: Marie Thorson Østby Natten (marie@hhsk.no) - fast


 Varamedlem: Iren Lunde Eldstad (iren@hhsk.no) - 1 år

Varamedlem: Jeanette Olsen (jeanette@hhsk.no) - 2 år


Juniorrepresentanter i styret: Beate Bjella og Andrine Bøygard (junior@hhsk.no) - 1 år


Juniorkoordinatorer: Milla Haugstad (Gol) og Gro Offerdal (Ål) (junior@hhsk.no) - 1 år


---


Stevnekomitè sprang og dressur (1 år):

Gol: Hege Falck-Andersen, Liv Marit Lien, Eva Iren Strand Østro og Ingunn Bergheim 

Ål: Egil Lybekk, Kristian Kvistad Holm og Gro Offerdal

(stevne@hhsk.no)


Distansekomiteen: Kaja Knutshaug-Ruud og Mari Kolstadbråten Ekra (distanse@hhsk.no)


Revisorer: Reidun Aaker og Rannveig Øygardslia (1 år)


Valgkomité: Marianne Laa og Mona Sando (valg@hhsk.no)



PR-Ansvarlig: Sissel Skrindo (pr@hhsk.no)

Web-Ansvarlig: Rannveig Øygardslia (web@hhsk.no)
Levert av IdrettenOnline