Styret i HHSK 2021:

Leder: Hedvig J. Rud (hedvig@hhsk.no) - 1 år

Nestleder: Gro Offerdal (gro@hhsk.no) - 1 år

Kasserer: Ingun Dahl Bergheim (ingunn@hhsk.no) - 2 år

Sekretær: Siri Vestenfor (siri@hhsk.no) - 1 år

Styremedlem: Irene Storeskar (irene@hhsk.no) - fast

Styremedlem: Olav Andres Ådnegard (olavandres@hhsk.no) - fast


Styremedlem: Marie Thorson Østby Natten (marie@hhsk.no) - fast


Varamedlem: Iren Lunde Eldstad (iren@hhsk.no) - 1 år

Varamedlem: Mette Hansen Leivestad  (mette@hhsk.no) - 2 år


Juniorrepresentanter i styret: Loicia Bloin-Wibe og Bergljot Bjella (junior@hhsk.no) - 1 år

Juniorrepresentant BRYK: Andrine Bøygard 


Juniorkoordinator: Milla Haugstad (junior@hhsk.no) - 1 år


---


Stevnekomitè (1 år):

Gol: Hege Falck-Andersen, Liv Marit Lien, Eva Iren Strand Østro og Ingunn D. Bergheim 

Ål:  Marianne Laa

(stevne@hhsk.no)


Distansekontakt: Mari Kolstadbråten Ekra (distanse@hhsk.no)


Revisorer: Reidun Aaker og Rannveig Øygardslia (1 år)


Valgkomité: Leiar Mona Domaas Wibe og Marianne Laa og  (valg@hhsk.no)



PR-Ansvarlig: (pr@hhsk.no)

Web-Ansvarlig: Rannveig Øygardslia (web@hhsk.no)



Powered by: Bloc